Jagody acai - HIT w odchudzaniu

W temacie m.in głodówka lecznicza, dieta sokowa itp.
Betita

Jagody acai - HIT w odchudzaniu

Postautor: Betita » sob maja 24, 2014 10:40 am

Brazylijska żyła złota - czy, aby na pewno? A może kolejny chwyt marketingowy?
Zacznijmy od początku.

Obrazek
Jagody acai, to prawdziwa "bomba witaminowa" i innowacyjny środek na odchudzanie, który wszedł na rynek stosunkowo niedawno, jednak ma już grono swoich zwolenników.

Czy jagody acai działają?
W tych małych jagódkach zawarta jest masa antyoksydantów przyspieszających metabolizm, neutralizujących działanie wolnych rodników, a dzięki zawartym witaminom A, B1, B2, B3, E i C, kwasów tłuszczowych omega-3, omega-6
- dbają o naszą kondycję fizyczną i zdrowie.

Dodatkowe zalety:
- poprawiają wzrok
- korzystnie wpływają na układ nerwowy
- poprawiają koncentrację
- przeciwdziałają miażdżycy
- wzmacniają włosy i paznokcie
- poprawiają stan skóry
- itp.

JAK WPŁYWAJĄ NA ODCHUDZANIE?
- przyspieszają metabolizm
- hamują apetyt
- oczyszczają organizm ze złogów i toksyn

Na rynku jest na prawdę wiele produktów z wyciągiem z jagód acai. I tutaj nasuwa się kolejne pytanie. Skoro już zdecydowaliśmy się wypróbować ten "rewelacyjny" produkt, to jaki będzie odpowiedni???

Przeglądając fora internetowe oraz stronki producentów rzuciło mi się w oczy kilka nazw:
AcaiBerry900, Acaiberry slim, Acai Power ...

Oczywiście każdy producent zachwala swój środek :-) - a jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Czy suplementy diety działają? i mogą faktycznie, bez żadnego wysiłku fizycznego i diety - odchudzić?

Tutaj http://acaijagody.com.pl/ znalazłam zdjęcia pacjentów dr Elizabeth Martz po zastosowaniu kuracji Acai Power. Szok!
Na stronie znajdziecie również wywiad z dr Elizabeth Martz, która jest wybitnym brytyjskim lekarzem - dietetykiem, specjalizujący się w leczeniu otyłości.

Obrazek Obrazek

Kinga

Re: Jagody acai - HIT w odchudzaniu

Postautor: Kinga » sob maja 24, 2014 4:36 pm

Temat dość interesujący. Poszperałam troszkę w i-net i znalazłam jeszcze takie fotki.
Efekt niesamowity - robi wrażenie. Ciekawy, czy faktycznie działają. Opis jest bardzo przekonujący.

Obrazek Obrazek
Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze. Marcel Achard

Hiacynta

Postautor: Hiacynta » czw sie 28, 2014 9:09 pm

Kupiłam 2 opakowania i po 2 miesiącach nic nie schudłam. także odradzam. lepiej sobie ułozyc samemu dietę 1000 calorii i sie tego trzymać. szkoda pieniędzy. Naprawdę.

Adrian102

Postautor: Adrian102 » śr paź 15, 2014 12:45 pm

Brałam tabletki Acai Berry przez miesiąc i zdecydowanie polecam!! prowadząc taki sam tryb życia jak zwykle schudłam z niecałych 66 kg do obecnych mniej więcej 60. Zaznaczam przy tym, że zwykle jednak prowadzę dość aktywny tryb życia. No ale acai dodało mi jeszcze więcej energii.

Zofija

Postautor: Zofija » śr paź 22, 2014 8:52 am

Widzę, że opinie są bardzo różne. Teraz mam zamiar przejść na dietę i chyba dam szansę tym jagodom acai. Polecacie jakiś konkretny suplement?

Asteriusz

Postautor: Asteriusz » pn paź 27, 2014 2:51 pm

Raczej ściema - takie jagody reklamuje się jako hit na wszystko, leczą raka i odchudzają. A wystarczy porozmawiać z lekarzem,by wyjaśnił jak naprawdę działają suplementy diety.

miszczu

Postautor: miszczu » wt lis 18, 2014 9:04 pm

Wystarczy spojżeć na cenę wyrobów z jagód Acai. Naciąganie na kasę ludzi potrzebujących jedynie dobrego planu dietetycznego i treningowego.

bluro21

Postautor: bluro21 » pn gru 15, 2014 4:56 pm

Nie dajmy sie zwariować.... Acai jest bardzo pomocne,zawiera masę składników ale nic nie zastąpi ćwiczeń i diety.
Oczywiście tak jak wspomniano to są drogie preparaty...

pudelko

Postautor: pudelko » czw mar 12, 2015 12:13 pm

moim zdaniem, jak ktoś potrzebuje takiego wsparcia (bo uważa, że trening i dieta to za mało), to powinien brać te jagody - są lepsze niż jakieś koktajle z proszku z całą tablica Mendelejewa. no i jest jednak wiele relacji o pozytywnych efektach: https://www.youtube.com/watch?v=Xr62ubGAI3c&amp. Ja czytałam, że przede wszystkim dodają energii - może to też takie efekt, że więcej się chce komuś?

domka

Postautor: domka » pn kwie 27, 2015 7:32 am

ehh jagody acai tak są zdrowe i posiadają wiele cennych składników i właściwości. to prawda, ale warto wziąć pod uwagę również marketing, jaki wokół nich narasta. Wszelkie cud suplementy na odchudzanie z ekstraktem z jagód są według mnei zbędne. Chcesz schudnąć dieta i wysiłek fizyczny jest do tego drogą. Jagody acai nie zrobią tego za ciebie, mogą jedynie pomóc, a to dla jendych dużo, dla drugich za mało. warto jednak czerpać z tego co dała matka natura, więc jesli jagody acai to tylko pod naturaną postacią - sok :) to jest wyjście tutaj troche wiecej o nim http://bonavita.pl/sok-z-jagod-acai-posiada-niezwykle-wlasciwosci-jego-regularne-picie-sprzyja-zdrowiu jest to jakieś wyjście nie trujmy się chemicznymi specyfikami a sok zawiera wszystkie własciwości i skałdniki świeżych owoców :)

Wróć do „Dieta oczyszczająca”