Ile można schudnąć?

Betita

Ile można schudnąć?

Postautor: Betita » sob sie 04, 2012 9:46 am

Ile można schudnąć na diecie warzywno-owocowej?
Czy po skończone diecie nie grozi nam efekt "jojo"?

Dziewczyny piszcie o swoich efektach po skończonej kuracji warzywno-owocowej?

elen44

Re: Ile można schudnąć?

Postautor: elen44 » sob paź 13, 2012 3:46 pm

nie grozi nam efekt jojo o ile nie wrócimy do starych niezdrowych nawyków żywieniowych. Ja straciłam 4 kg w 2-tygodnie :-)

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » sob paź 27, 2012 12:04 pm

Efekt utraty wagi jest zależny od paru czynników wg Ewy Dąbrowskiej - "Ciało i ducha ratować żywieniem"

"Jeżeli waga ciała jest wyższa, wówczas utrata wagi będzie większa. Pacjenci szczupli tracą na wadze po 2 tyg. 3 kg, a otyli, 4,6 kg. Większa utrata wagi występuje na początku kuracji i wynosi 0,48kg/dobę, po 4 tyg. 0,4 kg/dobę, a po 6 tyg. 0,28kg/dobę."

Oczywiści efekt utraty wagi, nie jest tutaj najważniejszy. Głównie chodzi nam o oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn, które latami kumulują się w naszym organizmie powodują wiele chorób i dolegliwości.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

kogenx

Postautor: kogenx » ndz gru 30, 2012 6:24 pm

mój znajomy na tej diecie stracił w ciąg 14 dni 7 kg, niestety później wrócił do swoich starych nawyków żywieniowych, czyli chipsy i piwo :P a kilogramy wróciły z nawiązką. Więc moje pytanie po co ta dieta?

Betita

Postautor: Betita » ndz maja 25, 2014 7:09 pm

udało mi się zrzucić 5 kg na diecie warzywno owocowej i waga się utrzymuje. Osobiście polecam.

Greta

Postautor: Greta » pt sie 15, 2014 5:43 pm

Ja muszę spróbować. Jakoś nie udaje mi się zrzucić ani grama mimo iż stosowałam dietę 1000 kal. Może taka mi pomoże teraz jest sezon na świeże owoce i warzywa.

misialina

Postautor: misialina » pn paź 06, 2014 11:26 am

A czy dodatkowo stosując tą dietę także trzeba ćwiczyć? Aa no i na jakich partiach ciała najbardziej widać efekty? Posiłki trzeba jeść regularnie i najlepiej pięć, czy wtedy kiedy się ma ochotę?

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » czw paź 30, 2014 8:36 pm

Misialinia, już odpowiadam na twoje pytania :-)

1. Dieta warzywno-owocowa najlepsze efekty daje w połączaniu z ruchem (usuwanie toksyn z organizmu jest o wiele bardziej skuteczne).

2.Jeśli chodzi o partie ciała na których najbardziej widać efekt, to tak jak z większością diet tłuszczyk tracimy na całym ciele, nie w wybranych partiach ciała. Aby kształtować sylwetkę, tak jak chcemy - musimy ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć :-)

3. Nie ma ogólnych wytycznych, co do ilości zjadanych posiłków na diecie warzywno owocowej. Może powiem inaczej w ośrodkach, które prowadzą taką dietę posiłki podawane są 3 razy dziennie o stałych porach. Pomiędzy posiłkami wskazane jest nawadnianie organizmu herbatkami ziołowymi lub wodą.

I najważniejsze dieta warzywno owocowa nie jest typową dietą odchudzającą, to dieta zdrowotna, lecząca wiele chorób i dolegliwości.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

malwi22

Postautor: malwi22 » sob wrz 05, 2015 5:20 pm

Schudnąć można sporo, tylko co potem. Po takiej głodówce to efekt jojo może być ...

Wróć do „Dieta warzywno-owocowa dr. Ewy Dąbrowskiej”