Wczasy z dietą warzywno-owocową

elen44

Wczasy z dietą warzywno-owocową

Postautor: elen44 » sob paź 13, 2012 3:51 pm

Kochani chciałabym pojechać na zorganizowane wczasy z dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej.
Jakie ośrodki polecacie? Czy wszystkie są pod patronatem doktor ?

Izka
Site Admin

Re: Wczasy z dietą warzywno-owocową

Postautor: Izka » sob gru 29, 2012 9:44 pm

Elen44 z tego co się orientuje nie wszystkie ośrodki są pod patronatem dr Ewy Dąbrowskiej. Zdecydowana większość działa w oparciu o jej dietę.

Jeśli chcesz osobiście spotkać się z Ewą Dąbrowską musisz jechać np. na Kaszuby, ośrodki pod jej nadzorem to;
1. Ośrodek Wczasów Zdrowotnych “U Zbója” Gołubie
- pierwszy ośrodek w Polsce, który wprowadził 1994 r. dietę warzywno-owocową.
2. WALDTOUR-REVITA Kaszubskie Centrum Promocji Zdrowia Sp. z o.o. Gołubie
3. Centrum Rehabilitacji i Zdrowia "Po Zbóju" s.c. Gołubie
4. Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy „SOFRA” Sp. z o.o. Mielno – Unieście

Podaje oficjalną stronę Ewy Dąbrowskiej link: ewadabrowska.pl
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

elen44

Postautor: elen44 » sob gru 29, 2012 9:58 pm

Dzięki Izka za informację. Jednak szukam ośrodka w okolicach Lublina. W sumie nie zależy mi na bezpośrednim kontakcie z Ewą Dąbrowską, chciałabym jednak przeprowadzić powyższą kurację pod fachowym nadzorem, wiem że sama w domu nie dam rady. Myślę więc o upieczeniu dwóch pieczeni na jednym ogniu WYPOCZYNEK + DIETA :-)
Macie jakieś sprawdzone miejsca? - proszę również o krótką recenzję ośrodka w którym byliście.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » sob gru 29, 2012 10:07 pm

Elen44 poczytaj na temat tego ośrodka podaje link: http://skuteczneodzywianie.pl/oczyszczanie-organizmu-z-toksyn/
Znajdziesz tutaj informację w pigułce odnośnie diety warzywno-owocowej oraz proponowany ośrodek.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

sw_Norbert

Postautor: sw_Norbert » pn sie 18, 2014 4:40 am

Witam serdecznie!
Zapraszamy do Hotelu św. Norberta na turnusy indywidualne z dietą oczyszczającą dr. Ewy Dąbrowskiej!
Na czym polega dieta dr Ewy Dąbrowskiej?
Z jadłospisu eliminujemy głównie mięso, nabiał i białą mąkę. Poprzez niedostateczne odżywianie z zewnątrz uaktywnione zostaje zastępcze odżywianie wewnętrzne – tzw. drugi program energetyczny. Dzięki temu organizm sam się leczy. Dostarczając organizmowi 400-600 kcal przestawiamy go na korzystanie z własnych zapasów białka i tłuszczu. Wydalana jest zbędna woda, usuwane zbędne komórki i ogniska zapalne, tłuszcz, kwas moczowy odłożony w stawach oraz zanika uczucie głodu. Warzywa i owoce to źródło witamin (zmiataczy wolnych rodników), mikroelementów i substancji bioaktywnych – dzięki czemu uzupełniane zostają wszelkie niedobory, a ich oddziaływanie alkalizujące wpływa korzystnie na wbudowanie wapnia do kości.
Cena za pobyt 7-dniowy:
*810 zł / osoba w pokoju 3 - osobowym
*870 zł / osoba w pokoju 2 - osobowym
*960 zł / osoba w pokoju 1 - osobowym
dzieci do 3 roku życia bezpłatnie, dzieci od 4 do 12 roku życia zniżka 30% / dzieci nie obowiązuje dieta /
Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
Turnusy nie mają charakteru leczniczego i nie są nadzorowane przez lekarza. W razie potrzeby, przed przyjazdem prosimy o konsultację z lekarzem prowadzącym.
Zgłoszenia i informacje:
tel. 12 386 04 20, 668 864 709, recepcja@hotelswnorberta.pl
Więcej informacji na temat diety dostępne pod linkiem: www.hotelswnorberta.pl/145,a,pobyt-indywidualny-z-dieta-dr-ewy-dabrowskiej.htm

fanka14

Postautor: fanka14 » pt paź 31, 2014 2:59 pm

Hotel św. Norberta, to chyba jakiś nowy ośrodek z dietą warzywno owocową. Czy ktoś już tam był? Proszę o opinie.

Wróć do „Dieta warzywno-owocowa dr. Ewy Dąbrowskiej”