nowe mieszkania rzeszów

O tematyce zdrowego odżywiania; warsztaty, kursy, prelekcje, konkursy, oferty pracy, sprzedaż itp.
salette

nowe mieszkania rzeszów

Postautor: salette » pn lut 11, 2019 5:59 pm

nowe mieszkania rzeszów

Inwestycja przy ul. Św. Rocha ma wszystko to, co nowoczesne inwestycje mieć powinny. Deweloper przede wszystkim postawił na wygodę przyszłych lokatorów. Lokale mieszkalne zostały zaprojektowane z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Mieszkania się widne, przestronne, a rozkład pomieszczeń daje duże możliwości aranżacyjne. Pomieszczenia mają od 260 do 280 cm wysokości, co daje wrażenie przestronności. Do każdego lokalu mieszkalnego przynależy komórka lokatorska, która może być zagospodarowana jako piwnica bądź spiżarnia.

michal3

Re: nowe mieszkania rzeszów

Postautor: michal3 » wt lut 26, 2019 12:18 pm

Jak ja kupiłem mieszkanie to musiałem od razu wynająć specjalistów z usługi wysokościowe wrocław . Moje mieszkanie było bardzo wysoko i dlatego ktoś musiał mi je umyć.

yustyna

Postautor: yustyna » śr lut 27, 2019 6:01 pm

Też jeśli kupię mieszkanie w stolicy to raczej na wysokim piętrze ale nowe :D , oczywiście nie w stanie deweloperskim ale z wykończeniem pod klucz takim jak u Atala bo sama się tym nie zamierzam zajmować po zakupie mieszkania

alex111

Postautor: alex111 » pn kwie 29, 2019 6:18 pm

Chicałbym Wam polecic ofete mieszkan , https://riverfront.pl/nowe-mieszkania-o ... ra-gdansk/ .

Wróć do „Ogłoszenia”