Strona 1 z 1

Wyjazd w góry

: pt gru 28, 2018 11:29 am
autor: Hitaka
cześć wszystkim. trochę offtopowo ale o wolnym czasie można też porozmawiać :) Otóż chciałabym wybrać się zagranicę na narty, myślę o zachodzie Europy. Nigdy nie byłam więc byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie, gdzie najlepiej, co ze sobą koniecznie zabrać, jakie ubezpieczenie itp :) Dzięki

Re: Wyjazd w góry

: pt gru 28, 2018 12:22 pm
autor: kolina
To może Francja? Alpy są bardzo popularnym kierunkiem podróży jeśli chodzi o narciarstwo. W kwestii ubezpieczenie odsyłam Cie do artykułu https://kioskpolis.pl/jakie-wybrac-ubez ... o-francji/ , wszystko jest tu opisane. A reszta to kwestia ogarnięcia przejazdu i noclegu ;)

Re: Wyjazd w góry

: czw sty 03, 2019 9:21 am
autor: piotrkropotkin
Sam za bardzo w góry nie jeżdżę – jestem raczej „morskim” ludkiem – ale akurat w kwestii ubezpieczenia na taki konkretny wyjazd mogę Ci z czystym sercem polecić taką ofertę: https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... -w-podrozy . Można to ubezpieczenie wykupić także i na krótkie wyjazdy, a do tego obejmuje sporty wysokiego ryzyka, więc na bardziej aktywną zabawę w górach spisze się doskonale, jak sądzę ;).

Re: Wyjazd w góry

: pn sty 21, 2019 9:35 am
autor: pesto
Też uwielbiam narty i nie ma zimy byśmy całą rodziną nie wyjechali gdzieś. I w Polsce jest fajnie, nie ma co planować zaraz wyjazdów za granicę.
Ubezpieczenie koniecznie i dobry aparat, polecam szczególnie aparat pełnoklatkowy do fotografii sportowej, można takim robić dobre zdjęcia w ruchu, u nas się sprawdza.