nowe mieszkania rzeszów

O tematyce zdrowego odżywiania; warsztaty, kursy, prelekcje, konkursy, oferty pracy, sprzedaż itp.
salette

nowe mieszkania rzeszów

Postautor: salette » wt mar 12, 2019 9:16 am

nowe mieszkania rzeszów

Salon jest drugim najważniejszym pomieszczeniem w domu. To tu spędzamy większość dnia, odpoczywamy po pracy i przyjmujemy gości. Przy wyborze mieszkania zastanówmy się czy nasz salon jest ustawny, jakie meble się w nim zmieszczą i jaka ich ilość, czy znajdzie się w nim miejsce na sprzęty rozwijające nasze pasje (fortepian, sztaluga). Trzeba także pomyśleć o miejscu na telewizor.

yustyna

Re: nowe mieszkania rzeszów

Postautor: yustyna » pt maja 17, 2019 1:40 pm

Tak, to się zgadza ale zwykle mieszkania Atala są ustawne, wiem bo kilka z nich już widziałam i za każdym razem byłam zdziwiona że można tak dobrze je rozplanować. Jak będę kupowała mieszkanie to tylko od nich

mczay

Re: nowe mieszkania rzeszów

Postautor: mczay » pt cze 07, 2019 3:09 pm

Ja postawiłem jednak na dom zamiast mieszkania, musiałem mieć ogród z tarasem i dlatego taki wybór. A zamontowałam mi firma https://tarasola.pl/ niedawno zadaszenie na tym tarasie, bardzo fajnie to wygląda. Nie byłem do końca przekonany czy to montować ale teraz widzę że było warto. Także polecam jak się zastanawiacie.

Wróć do „Ogłoszenia”