Jogurtowy dzień

fanka14

Jogurtowy dzień

Postautor: fanka14 » ndz kwie 13, 2014 1:00 pm

Dziewczyny co myślicie o jednodniowej diecie jogurtowej? Podobno fajnie oczyszcza organizm i pozwala rozwiązać problem z zaparciami, no i zrzucić parę kilo.

Ja taką dietę robiłam już 3 razy. I zawsze czuję się po niej świetni. Choć nie ukrywam, że pierwszym razem to był szok dla mojego układu pokarmowego :-) teraz już się tak nie buntuje.

Dla niektórych ta dieta może okazać się zbyt monotonna, ale jedne dzień w tygodniu można przecież wytrzymać.

Wygląda to tak;
Śniadanie: 500ml jogurtu z owocami
II śniadanie: 250ml jogurtu z owocami
Obiad: 500 ml jogurtu z owocami
Kolacja: 250ml jogurtu z owocami

Jogurt można zastąpić maślanką lub kefirem. Najlepiej wybierać te z małą zawartością tłuszczu.
Do jogurtu można dodać suszone śliwki. Między posiłkami pijemy dużo wody lub herbatek ziołowych.

Aha i najważniejsze następnego dnia nasze menu musi być łatwo strawne.

White_Satin

Re: Jogurtowy dzień

Postautor: White_Satin » pt maja 23, 2014 11:08 pm

Przyznam Ci, że dieta, o której piszesz brzmi niesamowicie lekko, zdrowo i pysznie... :)
Chętnie bym spróbowała, tym bardziej, że absolutnie kocham jogurty wszelkiego praktycznie rodzaju.
Sęk jednak w tym, że martwi mnie jedna kwestia.
Ja, osobiście wybieram jogurty, kiedy odczuwam w ciągu dnia głód. Wtedy, są wspaniałym sposobem na odzyskanie sił...
Ale... Czy zajadając się nimi i tylko nimi, potrafisz funkcjonować?

fanka14

Postautor: fanka14 » sob maja 24, 2014 5:51 pm

Taką dietę oczyszczającą stosuję tylko jeden dzień i tylko wtedy gdy mam dzień wolny od pracy.
Całkiem fajnie funkcjonuję, nie czuję się słabo ... więc jest ok :-)

Igorry

Postautor: Igorry » ndz sie 31, 2014 9:26 pm

Ja kiedyś sobie taką zapodałam, zamiast większości posiłków jadłam jogurty. Jedynym plusem tego jest to, że odtrułam sobie może trochę organizm bo z masy nie spadłam :)

monia

Postautor: monia » śr sie 12, 2015 10:35 am

Taka dietka jest super, lekka i dość przyjemna ;)
Ale należy pamiętać, żeby nie stosować jej za często, a już na pewno nie dłużej niż jeden dzień

Tazbleirs

Postautor: Tazbleirs » pt lis 27, 2015 10:03 am

Ja tam teraz przestałem ufać takim dziwnym dietą teraz tylko zdrowe jedzenie i tyle warto sobie tak to rozplanować kupuje z neta zdrowe jedzenie czasami nawet bez glutenu.

Wróć do „Diety produktowe”