Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów?

Nie jesteś sam!- wątek dla osób potrzebujących wsparcia
Razem łatwiej osiągnąć zamierzony cel
asiaka

Re: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramó

Postautor: asiaka » śr mar 04, 2015 1:22 pm

Ćwiczenie razem z pewnością będzie najlepszym rozwiązaniem. Pokazywanie zdjęć umięśnionych facetów, w przypadku mojego partnera, działało tylko chwilowo. Ale kiedy razem chodziliśmy na nordic walking to było lepsze. W szczególności kiedy ścigaliśmy się (ambicja to czuły punkt każdego faceta) ;>

Kambina

Postautor: Kambina » czw lip 16, 2015 1:06 pm

To bardzo proste ;) Wiem, że możecie mnie za to znienawidzić, że tak piszę... Ja i mój partner oboje mieliśmy nadwagę, ale nie chciało nam się z tym nic robić. W końcu sama poszłam do dietetyka i jak po miesiącu zrzuciłam około 5 kg, to mój facet zobaczył że jak się chce to się da. wziął się za siebie i póki co z mniejszymi lub większym sukcesami chudniemy oboje :D

monia

Postautor: monia » śr sie 12, 2015 10:54 am

Ja mojego przekonałam proponując wspólne ćwiczenia i dietę, mówiąc na zasadzie "kochanie, chyba się ostatnio oboje zaniedbaliśmy, trzeba coś z tym zrobić, weźmy się za siebie wspólnie". Dzięki temu nie zrobiło mu się przykro, nie odczuł tego, jako krytyki. Próbował mi wmówić, że nie jest nam potrzebna żadna zmiana i że wszystko jest ok. Wtedy złapałam za swoją fałdkę na brzuchu i oznajmiłam, że przecież oto jest namacalny dowód, że jednak jest z czym walczyć. Po czym zrobiłam to samo jemu. Ustawiłam nas przed lustrem i zaczęłam pokazywać co mamy do zmiany. Potem pokazałam fotki w necie jak możemy wyglądać. I podziałało :)

Zygus

Postautor: Zygus » śr sie 19, 2015 8:52 am

Mojej dziewczynie udało się mnie zmotywować. Schudłem już 20kg. Ułożyła mi dietę i plan treningowy. Wspólnie gotujemy i ćwiczymy.

oskarek892

Postautor: oskarek892 » pt sie 21, 2015 12:43 pm

Mnie by tam zmotywowało to, że dziewczyna też zaczyna ćwiczyć. Często jest tak, że sama ma "więcej do zrzucania", a facetowi każe. Poza tym, razem raźniej :lol:

malwi22

Postautor: malwi22 » pn wrz 07, 2015 4:16 pm

Nic na siłę. moim zdaniem najabrdziej motywujące jest zdrowie. Wyniki badań, lepsze samopoczucie

Oscar89

Postautor: Oscar89 » czw sty 28, 2016 11:51 am

śmiesznie się to czyta z perspektywy faceta z nadwagą który często słyszy tego typu teksty od swojej dziewczyny hah

AgaPrzerwa

Postautor: AgaPrzerwa » sob sty 30, 2016 2:19 pm

A mnie się wydaje że w jego obecności, idąc ulicą trzeba oglądać się za wysportowanymi innymi mężczyznami dodając komentarz po cichu "niezłe ciacho" itp.

AnkaSkakanka

Postautor: AnkaSkakanka » pt cze 17, 2016 12:05 pm

Pół żartem, pół serio powiedz, że jego kolega/ktoś z telewizji wygląda bosko. To powinno choć trochę dać mu domyślenia :D

kiss765

Re: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów?

Postautor: kiss765 » czw wrz 08, 2016 9:37 am

Według mnie lepiej spróbować bardziej delikatnie, bo próba wpłynięcia na ambicję, może doprowadzić do kłótni, co jest zupełnie niepotrzebne. Ja na Twoim miejscu kupiłabym po prostu dla niego i dla siebie karnet na siłownie i dała mu go z zaznaczeniem, że sama chciałabym popracować nad sylwetką i czy mógłby mnie wesprzeć i zacząć ze mną chodzić. Można by z tego stworzyć wspólnie dzieloną pasję, a nie powód do kłótni :D

Wróć do „Grupa wsparcia”