Niedoczynność tarczycy.

Sevilx

Niedoczynność tarczycy.

Postautor: Sevilx » pt sty 15, 2016 1:07 pm

Domyślam się, że kilka osób na forum wie czym jest niedoczynność tarczycy, ale...
Czy wiesz jak powinna wyglądać taka dieta?

o.krysia70

Re: Niedoczynność tarczycy.

Postautor: o.krysia70 » czw mar 28, 2019 11:19 am

Dopóki nie dosięgnął mnie ten problem, nie wiedziałam czym w zasadzie jest niedoczynność tarczycy i jak powinnam się odżywiać... wyglądałam bardzo niekorzystnie i zaczęło to bardzo wpływać na moje samopoczucie. Wiadomo, że do endokrynologa można czekać miesiącami więc tutaj napotkałam ścianę... nie chciałam czekać w nieskończoność żeby pójść się zbadać. Na szczęście mogłam pozwolić sobie na wizytę prywatną i oszczędzić sobie nerwów w rejestracji. To był dobry wybór, bo w moim stanie nie było na co czekać tylko trzeba było zacząć brać leki. O diecie lekarz też mi trochę opowiedział ale chętnie dowiem się czegoś więcej
Ostatnio zmieniony czw maja 09, 2019 1:06 pm przez o.krysia70, łącznie zmieniany 1 raz.

alex111

Re: Niedoczynność tarczycy.

Postautor: alex111 » pt mar 29, 2019 8:11 pm

Jeżeli jestescie zainteresowani apteką internetową to polecam sprawdzic link https://www.zaufane-apteki.pl/blog/supl ... a-328.html . Jest to apteka internetowa , w której znajdziecie ogromny wybór roznorodnych leków bez recepty w bardzo dobrej cenie.

Wróć do „Dieta w chorobach”