Sklep z ekologiczną żywnością

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
malwi22

Re: Sklep z ekologiczną żywnością

Postautor: malwi22 » pn wrz 07, 2015 4:12 pm

Szkoda, że żyjemy w czasach, w których nawet to co pochodzi z ziemi może być zatrute. Jeżeli chodzi o takie sklepy to nie mam do nich za bardzo dostępu. Pozostają zwykłe markety i warzywniaki.

Oscar89

Postautor: Oscar89 » wt lut 09, 2016 9:35 am

jesli chodzi o takie sklepy to bardzo polecam puregreen.pl , można tam kupić wszystko, od sprzętu użytku domowego poprzez produkty ekologiczne bio eco i naturalne neidostępne w normalnych sklepach ;)

mochr

Postautor: mochr » śr lut 17, 2016 10:18 am

Hej!
Mam po drodze z pracy ekolandię (Poznań, ale mają też sklep online) i jestem zadowolona póki co :) Przy okazji mają teraz w promocji DEITE+, słyszał ktoś o niej? Próbowałam coś wygoolgować ale na forach nic nie znalazłam prócz ich strony i fp.

tiksoj

Postautor: tiksoj » czw kwie 27, 2017 9:32 pm

jeśli potrzebujecie troszkę więcej to można odwiedzić serwis gielda-rolna.com

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » wt sie 22, 2017 11:44 am

Akurat jeżeli chodzi o dobry i godny zaufania sklep internetowy ze zdrową żywnością, to ja mogę zaprosić także do nas, zajmujemy się tym na co dzień i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

Marysia_89

Postautor: Marysia_89 » pn paź 08, 2018 6:17 am

Ja zakupy robię w sklepie internetowym magicznyogrod.pl.
Przekonałam się do zakupów przez internet m.in. ze względu na ceny produktów czy zakres asortymentu. W stacjonarnych sklepach ze zdrową żywnością często jest mały wybór produktów, a w supermarketach ekologiczna żywność jest niestety chyba tylko z nazwy ...
Poznałam także wiele nowych produktów, których wcześniej nie zamawiałam.
Polecam wam zwrócić uwagę na takie produkty, jak nalewka z cytryńca chińskiego. Zamawiałam ją synowi, gdy bardzo dużo uczył się do matury, ponieważ wspiera on koncentrację oraz koi nerwy :) Maturę zdał, dostał się na studia, więc wierzę, że ten produkt mu trochę pomógł :)

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”