Schudłam i utrzymałam wagę :D.

te duże i te małe
Szegidka

Schudłam i utrzymałam wagę :D.

Postautor: Szegidka » czw lis 26, 2015 10:04 am

Miałam bardzo poważne problemy z nadwagą. Dwie ciążek (każda plus 15 kg) Sądziłam, że już zawsze będę nosić ze sobą ten niemały ciężar, a trzeba pamiętać, że dodatkowo często na rękach dźwigałam swoje pociechy... Sądziłam, że będzie tak zawsze. Na złośliwe uwagi dotyczące mojej wagi reagowałam agresją i autoagresją (zaczynałam się objadać jeszcze bardziej. Pewnie dalej byłabym cieniem samej siebie gdyby koleżanka nie przekonała mnie do wizyty u dietetyka. Walczyłam z nią, ale w końcu umówiła mnie na spotkanie. Pomogło.

Oczywiście nie dokonał się żaden cud - bo to nie jest magia. Wszystko działo się powoli (chudłam 2-3 kg miesięcznie), ale przez rok zrzuciłam około 35... Teraz podobam się sobie, swojemu mężowi, ale też innym facetom (co budzi w nim zazdrość i ożywiło nasz związek, znowu traktuje mnie jak królewnę i zdobywa. Teraz polecam wszystkim Panią Anne Janicką z sekretu zdrowia - ona nie jest cudotwórcą, ona jest ekspertem (a to znacznie więcej...) :D.

danielqa44

Re: Schudłam i utrzymałam wagę :D.

Postautor: danielqa44 » pn mar 21, 2016 10:10 pm

GrtulacjE
Wspaniałe wyniki:)

AnkaSkakanka

Postautor: AnkaSkakanka » śr mar 30, 2016 9:07 am

Wow, super efekt!!! Gratuluję :)

korek19

Postautor: korek19 » pn lis 28, 2016 11:10 am

Również gratuluję! Ja niestety walczę z efektem jojo...

Aska2017

Postautor: Aska2017 » wt lis 14, 2017 4:25 pm

Gratulacje! Ja też teraz jeszcze jestem w walce z otyłością. Stosowałam różne diety i t.d. Ale efekty były mało widoczne. Od pół roku chodzę na treningi do Apogee studio. Jestem bardziej zadowolona, udało mi się stracić 7 kilo za pół roku. :D

Wróć do „Wasze sukcesy w odchudzaniu”