Oczyszczanie organizmu z toksyn

W temacie m.in głodówka lecznicza, dieta sokowa itp.
dolly

Re: Oczyszczanie organizmu z toksyn

Postautor: dolly » pt gru 30, 2016 12:16 pm

Naprawde nie stosowawłaś nigdy diety oczyszczającej organizm? Warto jest raz na jakiś czas przeprowadzić sobie taką kurację. Po samej kuracji czujesz się bardzo lekko, zdrowo oraz uda Ci się zrzucić trochę zbędnych kilogramów.

Detoksykacja powinna być jednak przemyślana i na pewno nie w formie bezmyślnej głodówki:
http://oczyszczanieciala.net.pl/detoksykacja-organizmu/

Na tej stronie jest to opisane

moli

Postautor: moli » czw sty 05, 2017 4:23 pm

Ja kiedyś byłam na diecie detoks i piłam wodę z cytryną, faktycznie po 3 dniach czułam się lepiej, taka oczyszczona.

malinahalina

Postautor: malinahalina » pn sty 16, 2017 11:36 am

moli pisze:Ja kiedyś byłam na diecie detoks i piłam wodę z cytryną, faktycznie po 3 dniach czułam się lepiej, taka oczyszczona.

Owszem zgadzam się z Tobą, tez tak czesto robie. Oprocz tego staram sie pic koktajle z pietruszką/ kolendra http://www.biomedical.pl/dieta-i-odzywi ... 12898.html bo one wplywaja na oczyszczanie organizmu z metali ciezkich
co przy obecnej sytuacji z zanieczysczeniem powietrza, jest szczególnie ważne. Kiedys gdzies jeszcze czytalam ze grejfrut ma podobne dzialanie ale co do tego nie mam juz takiej pewnosci, bo zanim on do nas dotrze to napewno jest mocno pryskany i woskowany przed grzybami i szkodnikami ;(

tiara

Postautor: tiara » wt sty 17, 2017 11:08 am

Też muszę zrobić sobie detox, bo czuje się zanieczyszona. Ciągle nie mam energii, chęci żeby wstać z łóżka. Może to kwestia pory roku, ale dietę też zaniedbałam

kolina

Postautor: kolina » ndz mar 05, 2017 11:36 pm

Też planuję teraz na okres wakacyjny zadbać o swój organizm i oczyścić go porządnie. Znalazłam bardzo ciekawą dietę opartą głównie na warzywach, koleżanka jeszcze doradziła mi bym wspomogła się dicopegiem 10g, który ma osmotycznie działanie przeczyszczające. Podobno najskuteczniej jest w stanie oczyścić jelita ze złogów

piorun

Postautor: piorun » wt maja 23, 2017 8:28 am

ja próbowałam się oczyszczac herbatkami ale popełniłam bład bo powinnam zrobic to bardziej rozsadnie a nie kupować gotowe herbatki oczyszczajace nie czytajac nawet ich składu,spowodowały rozleniwienie jelit I niestety rozregulowałam sobie metabolizm I zaczeły sie problem z zaparciami,poszłąm z tym do dietetyczki I poradziła mi dicopeg 10g na zaparcia I rozpisała lekkostrawną dietę,faktycznie skończyły się moje toaletowe problem a dzięki diecie widze ze moja skóra I paznokcie znacznie poprawiły swój wygląd

Wróć do „Dieta oczyszczająca”