Tabletki na odchudzanie

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
Izka
Site Admin

Tabletki na odchudzanie

Postautor: Izka » wt kwie 22, 2014 5:46 pm

Piszcie jakie są wasze opinie na temat tabletek na odchudzanie.
Czy działają? Czy jest to tylko kolejny chwyt marketingowy?
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Imbrel

Re: Tabletki na odchudzanie

Postautor: Imbrel » śr lis 11, 2015 5:29 pm

Próbowałam kiedyś tabletek, i to nawet nie jednych i niestety bez żadnego skutku. Nie wiem, może są jakieś skuteczne albo może tylko na mnie nie działają :D Schudłam za to (11 kg) na Diecie Scarsdale którą polecam. Tabletki są chyba po prostu przereklamowane.

mochr

Postautor: mochr » pt gru 18, 2015 12:32 pm

Ja nie wierzę tabletkom na odchudzanie... Ruch to podstawa, a dodatkowo jakies naturalne suplementy z wysoką zawartością błonnika :)

Jzborowska

Postautor: Jzborowska » śr maja 03, 2017 11:48 am

Tabletki tabletkom nie równe... Chodzi Ci o jakieś konkretne?
Ja uważam że tabletki WSPOMAGAJĄ odchudzanie a nie robią całą robotę za Nas ;-)

Lulka

Postautor: Lulka » pt maja 12, 2017 12:42 pm

Mi tabletki pomogły i wiem, że nie jestem odosobnionym przypadkiem :) Wiadomo, że jeżeli ktoś wierzy w to, że będzie leżał i żarł fasfoody, słodycze i chudł 20 kg w tydzień to się przeliczy. Ale dla ludzi, którzy chcą zmienić jakość życia polecam naturalne roślinne suplementy. Ponad miesiąc temu zaczęłam łykać afrykańskie Mango, ćwiczyć i uważać na to co jem, zresztą tabletki pomogły mi ograniczyć słodkie i wiem, że to one, bo sama mam kiepską silną wolę :) Mango z boca botanica, które zamawiam ma dobry skład, 100% roślinny, więc nie boję się skutków ubocznych. Dodatkowo to preparat bogaty w witaminy dobre dla skóry i samopoczucia, a dobre samopoczucie to podstawa w odchudzaniu!

Jzborowska

Postautor: Jzborowska » pt cze 02, 2017 12:48 pm

Hejka, gdzie je kupiłas? Nie mogę tego odnaleźć :(

ventor

Postautor: ventor » śr lip 19, 2017 5:32 pm

Ja bym takim tabletkom na odchudzanie nie ufał. Niby cudowny sposób na zgubienie kilku kilogramów, a w rzeczywistości można sobie zaszkodzić... ja tam wolę naturalne sposoby odchudzania i w tym celu zachęcam do wchodzenia na stronę Adamed.Expert - znajdziecie tu pełno porad nt. zdrowego żywienia oraz kilka rodzajów treningu na poszczególne partie ciała :)

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » wt sie 22, 2017 11:43 am

Zdecydowanie nie warto, ponieważ tego typu tabletki niosą za sobą efekt placebo i nic poza tym. Postaw lepiej a dobra dietę, aktywność fizyczną i trening, dzięki czemu uzyskasz znacznie lepsze efekty.

Kasiak

Postautor: Kasiak » czw wrz 14, 2017 2:01 pm

Wydaje mi się, że tabletki mają nam pomagać. Często raczej działają moim zdaniem jak placebo. Niektóre nawet lekko przeczyszczająco. Aby schudnąć nie wystarczą tabletki. Najważniejsza jest dieta i aktywność fizyczna. Bez tych dwóch elementów nie ma bata, że się schudnie. A jak słyszałam kiedyś o tabletkach z tasiemcami to mi się chciało płakać nad głupotą ludzką. W takim przypadku można schudnąć, ale też wcale nie trzeba, a pasożyt może w najlepszym przypadku spowodować tylko spustoszenie w organizmie.

Milenn87

Postautor: Milenn87 » ndz paź 15, 2017 4:57 pm

Według mnie to chwyt marketingowy. Co prawda ja nigdy nie stosowałam tabletek na odchudzenie, ale moje koleżanki były bardzo rozczarowane brakiem efektów. Według mnie prawdziwe, skuteczne efekty daje tylko zbilansowana dieta idąca w parze z aktywnością fizyczną.

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”