Zamiast słodyczy

Jak się zdrowo odżywiać i nie tyć? - sposób na piękną figurę
kiss765

Re: Zamiast słodyczy

Postautor: kiss765 » czw lis 24, 2016 2:04 pm

Ja zamiast słodyczami zajadam się owocami suszonymi. Na początku nie mogłam się do nich przekonać, szczególnie do śliwek suszonych, bleeee :/ Ale teraz w sumie je lubię. Najbardziej smakuje mi żurawinę, ale kupuję tylko tą od Helio, bo zawiera mniej cukru. Nie wiem czy naprawdę zawiera mniej cukru, ale nie wiem dlaczego ta żurawina bardziej mi smakuje niż inne normalne :)

magdab

Postautor: magdab » śr sty 04, 2017 7:11 pm

Ja biorę kapsułki, które wspomagają w odchudzaniu. Czytałam pierwsze informacje na temat leków na efarmaceuta.pl i później wybieram ten, który ma najlepsze opinie oraz który będzie dla mnie odpowiedni.

moli

Postautor: moli » czw sty 05, 2017 4:24 pm

Ja jak mam chęć na coś słodkiego to pije zwyczajnie herbatę owocową, lub mięte ochota od razu mija;)

czala

Postautor: czala » wt sty 31, 2017 11:45 am

Samemu można zrobić słodycze fit:) Są pyszne i zdrowe, oczywiście z ich ilością też nie możemy przesadzać

drMagdalena

Postautor: drMagdalena » sob lut 11, 2017 2:36 pm

Jeśli się odstawi cukier, po jakimś czasie odchodzi chęć na słodycze :D Przetestowałam na sobie. A jeśli faktycznie dopada mnie ochota na słodycze (rzecz ludzka) jem warzywa np. marchew z hummusem (PYSZNE), ciastka owsiana (sama robię), wcinam kostkę lub dwie gorzkiej czekolady - swoją drogą, czy wy też tak macie, że po odstawieniu cukru gorzka czekolada wydaje wam się ogromnie słodka? :shock:

Aaa myślę, że dzięki suplementacji błonnikiem też odchodzi ochota na podjadanie. Po prostu czuję się dłużej syta - aż do kolejnego posiłku. Polecam Wam! Zwłaszcza błonnik bioaktywny. Jak jesteście zainteresowane dajcie znać - podam Wam namiary. Puki co moja słodka tajemnica ;)

gocha

Postautor: gocha » pt sie 18, 2017 10:48 am

Słodycze nie są zdrowe, natomiast można znaleźć zdrowszą alternatywę, ewentualnie poszukajcie tutaj przepisu na smaczne zbożowe ciasteczka. Ja uwielbiałam słodycze, natomiast teraz całkowicie z nich zrezygnowałam na rzecz czegoś bardziej pożywnego i zdrowszego.

kropeczka

Postautor: kropeczka » pt sie 25, 2017 10:38 am

Zawsze można przyrządzić zdrowe słodycze, z użyciem warzyw i owoców ;)

Kasiak

Postautor: Kasiak » śr paź 25, 2017 7:22 am

Jeśli o mnie chodzi ja dopiero niedawno przeszłam na dietę, a że zawsze byłam łakomczuchem to ciągnie mnie strasznie do słodyczy. Teraz jestem na etapie oczyszczania organizmu. Stosuję do tego suplement diety Tiner .No i odstawiłam bardzo dużo produktów i zaczęłam jeść zdrowo. Jak na razie jak mam ochotę na coś słodkiego to jem owoce, najczęściej jest to sałatka owocowa z jogurtem naturalnym lub bez. Ale uwierzcie mi trudno jest odmówić ciasta czy innych słodkości jak się jest u kogoś w gości. Jak na razie moja silna wola nie zawiodła, ale jestem dopiero na początku. Mam nadzieję, że z czasem słodycze nie będą tak kusić.

dolly

Postautor: dolly » pt mar 02, 2018 8:17 am

Słodycze można zastąpić na wiele sposobów. Jeśli macie wielką ochotę na coś słodkiego to polecam;

owoce
ciasteczka owsiane
odrobine miodu
ewentualnie czekolade z dużą zawartością kakao ponieważ ona również jest bardzo zdrowa....

Rozwiązaniem są słodziki : Szczególnie naturalny słodzik stewia. Dostaniecie je tutaj: https://zamowienia.rodzinazdrowia.pl/
Ostatnio zmieniony śr mar 07, 2018 9:55 am przez dolly, łącznie zmieniany 1 raz.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » pn mar 05, 2018 8:57 pm

Będąc na diecie nie musimy całkowicie rezygnować ze słodkiego smaku. Przecież słodycze możemy zastąpić, zdrowymi deserami lub przekąskami. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj: Zdrowe przekąski:chrupanie bez wyrzutów sumienia
Warto również przeczytać:Jak zmniejszyć apetyt na słodycze? – 10 sprawdzonych sposobów na pokonanie nagłej ochoty na „coś słodkiego”
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Wróć do „DIETA na całe życie - prawidłowe odżywianie”