ile można schudnąć?

elen44

ile można schudnąć?

Postautor: elen44 » sob paź 13, 2012 3:36 pm

Moi drodzy czy słyszeliście o diecie Dukana? - ostatnio to dość mody temat, słyszałam od znajomych, że moża zrzucić parę kilo i jeść ile się chce hmm a ja jestem ogromnym łasuchem i nie wyobrażam sobie typowych diet- głodówek :-) Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą dietą?

fanka14

Re: ile można schudnąć?

Postautor: fanka14 » ndz gru 30, 2012 6:47 pm

to chyba nie typowa dieta głodówkowa ... słyszałam, że opiera się na spożywaniu samych białek im więcej ich jemy tym bardziej chudniemy. Ciekawe tylko ile i czy ta waga później się utrzyma, czy nie będzie efektu "jojo".

kogenx

Postautor: kogenx » ndz gru 30, 2012 6:51 pm

podobno efekty są błyskawiczne nawet 7-8 kg w przeciągu tygodnia

MariuszRyłko

Postautor: MariuszRyłko » pn lis 11, 2013 11:54 pm

No tak jak mówicie, mało tego że to bardzo ostra dieta to przynosi szybkie efekty , a jeżeli nie będzie odpowiednio wprowadzona a później wyprowadzona przyniesie natychmiastowy efekt jo-jo

zbyszekziom2

Postautor: zbyszekziom2 » czw mar 20, 2014 5:57 pm

Ja schudłem około 12kg :) można jak się chce :) oczywiście także duża aktywność fizyczna :)

Betita

Postautor: Betita » czw kwie 03, 2014 11:11 am

a jak wychodziłeś z diety? Bo jeśli po diecie wrócimy do starych nawyków żywieniowych, to efekt jojo murowany. Dlatego ja podchodzę z dystansem do wszelkich diet. Dobra dieta, to zdrowe odżywianie, która powinna być nawykiem na całe życie, a nie tylko chwilowym zrywem. Możemy wyrządzić sobie wtedy więcej szkody niż pożytku, a kilogramy i tak wrócą, czasem z nawiązką.
Ja schudłam 10 kg i do tej pory utrzymuję wagę.

kiss765

Postautor: kiss765 » pn gru 29, 2014 1:14 pm

W ciągu dwóch tygodni schudłam 6 kilo.
Byłam osłabiona, zdarzyło mi się nawet zemdleć w pracy...
Ponadto waga szybko wróciła, a na jajka do dziś patrzeć nie mogę.. kto jak woli, ale zdecydowanie nie polecam!

Tori

Postautor: Tori » wt wrz 06, 2016 3:52 pm

Ta dieta jest straszna, niestety bardzo wyniszcza organizm :cry: przyjaciółka nabawiła się strasznej anemii i miała potem problemy z nerkami :cry: nie warte utraty zdrowia

moonk

Postautor: moonk » pn paź 10, 2016 9:49 am

Ciężko oszacować, ile można schudnąć. To kwestia indywidualna i zależy od organizmu.Dukan zapewnia szybko widoczne efekty i raczej nie powoduje głodzenia się, to jednak jego stosowanie może wywołać np. zaparcia. Zresztą polecam poczytać ten artykuł - jest rozpisany jadłospis i wszystkie etapy tej diety. Takie kompleksowe źródło informacji.

Jeich

Postautor: Jeich » sob paź 07, 2017 5:12 pm

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl

Wróć do „Dieta Dukana - proteinowa”